Poznaj naszych edukatorów!

Tworzymy miejsce z sercem, dbając o najmniejsze szczegóły. Nasi edukatorzy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz kursach, aby jakość naszych zajęć była jak najlepsza!  

Julia Jezioro

Pełna zaangażowania i pasji właścicielka oraz edukatorka, przekazująca w kreatywny sposób wiedzę oraz energię. Uważa, że owocna współpraca rozpoczyna się od dobrej relacji oraz motywacji. 

Studentka III roku filologii polskiej, która uwielbia przekazywać wiedzę innym. Ukończyła m.in kurs trenera skutecznego uczenia, nauczyciela biegłego czytania. 

Nikola Hirsch 

Studentka Politechniki Wrocławskiej, przepełniona zaangażowaniem i cierpliwością korepetytorka matematyki, a także szczęśliwa posiadaczka trzech uroczych kotów. 

W swojej pracy, szczególnie skupia się na umiejętnym przekazaniu wiedzy, stosując podejście dostosowane do potrzeb ucznia. Mocno podtrzymuje przekonanie, że produktywna nauka zaczyna się od dobrych chęci i nastawienia na cel. 

W wolnym czasie lubi grać w gry komputerowe i czytać książki – najczęściej skandynawskie kryminały.

 

Weronika Skierska 

Studentka II roku studiów magisterskich na kierunku edytorstwo na Uniwersytecie Jagielońskim. Absolwentka prawa własności intelektualnej. 

Uwielbia czytać książki, spacerować oraz spędzać czas ze swoim psem. Na zajęciach poza wiedzą przekazuje pozytywną energię, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem. W wolnym czasie zagłębia się w psycholog człowieka. 

Aleksandra Kowalska

Studentka V roku biologii na Uniwersytecie Jagielońskim, swoją pracę traktuje jak misję a podczas zajęć zaprasza w podróż do fascynującego świata biologii oraz przyrody. 

Wyniki w nauce są ważne, ale złapanie wspólnej więzi z biologią jest ważniejsze! 

Na zajęciach poza podstawowymi zagadnieniami egzaminacyjnymi popracujecie nad umiejętnością logicznego rozwiązywania biologicznych problemów!

Gabriela Kądziołka

Studentka III roku filologii polskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Miłośniczka literatury oraz historii. Na zajęciach najważniejszy jest dla mnie dialog, rozmowa ponieważ w taki sposób nawet najtrudniejsze zagadnienia mogą stać się ciekawsze, inspirujące. Skuteczne spotkania opierają się na wzajemnym zaufaniu, systematyczności oraz miłej atmosferze!

Nauczanie jest moją wielką pasją o czym świadczy specjalizacja nauczycielska, którą właśnie wybrałam.